Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Szare otoczaki

Szare otoczaki mozaiki na siatce Black Grey 30×30

 

 

Szare otoczaki mozaiki na siatce Bali Black Grey 30×30 cm, to ręcznie pozbierane i dopasowane kształtem i kolorem otoczaki w kolorze popielatym, szarym. Kształt plastra skonstruowany jest niczym pasujący puzel – idealnie dopasowuje się do każdego następnego. To, co cechuje nasze otoczaki, to między innymi taka sama wysokość wszystkich kamieni na siatce i każdym następnym plastrze, dopasowywana średnica wszystkich kamyków, kształt plastra gwarantujący zazębianie się plastra z każdym następnym, niezwykle odporną siatką na wilgoć, gnicie, temperaturę, dopasowanym przez człowieka kolorom otoczaków. A dodatkowo posiadamy z pewnością największą ofertę otoczaków zróżnicowanych kolorystyką, wielkością kamieni, wielkością plastra czy ich wypukłością.

Wszystkie wyżej wyienione cechy danej mozaiki doceniane są de facto dopiero podczas montażu i po za montowaniu. Zabiegamy i pilnujemy ich, żeby zamontowane mozaiki dawały wrażenie osadzania każdego kamyka otoczaka z osobna (co jest efektem konstrukcji plastra mozaiki); aby wypukłość pojedynczych kamieni na wszystkich plastrach pozwalała wykonać jak najbardziej równą płaszczyznę (tak aby można na niej ustawić wyposażenie, zawiesić półki etc, co jest efektem ręcznego sortowania kamyków); aby poszczególne otoczaki nie były przesadnie duże, (bo zbyt duże odległości między kamieniami wymagają użycia sporej ilości fugi, co psuje efekt naturalności); aby kolorystyka każdego plastra na całej powierzchni były tożsame (bo nawet jeden źle dobrany plaster potrafi zepsuć efekt całości); oraz by siatka nie przyjmowała wilgoci (przez co nawet w bardzo mokrych miejscach nie gnije i nie butwieje).

Mozaiki z otoczaków Bali Black Grey, w tym modelu plaster o rozmiarach 30×30 cm, dostępne są one także w odmianie plastrów jako otoczaki dekor 15×30 cm, jako otoczaki wypukłe lub z spiłowaną wypukłością, otoczaki idealnie okrągłe, ewentualnie kamyki podłużne niczym ryż. Ten model wykorzystywany od dawna jest m.in jako: podłogi i posadzki z otoczaków, otoczaki w łazience, otoczaki pod prysznic, otoczaki do salonu, również jako otoczaki do fontanny, otoczaki na ogrodzenia, otoczaki na podjazdy itp.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia