Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Otoczaki na siatce

Otoczaki na siatce Bali Black Grey 15×30

 

otoczaki dekor

 

Otoczaki na siatce (dekor) Bali Black Grey 15×30, to sortowane kamyki otoczaki w odcieniu popielatym, szarym, naklejone na siatkę. To, co cechuje produkowane przez nas mozaiki, to między innymi identyczna równość powierzchni plastrów, podobna średnica, system plastrów Quick-Fit dopasowywanie, niezwykle mocną siatką, ręcznie dobranym barwom otoczaków. Poza tym mamy z pewnością największą kolekcję kamieni otoczakowych odróżniających się w poszczególnych modelach barwą kamieni, wielkością kamieni, wielkością plastra i wypukłością. Dekory z otoczaków produkujemy w dwóch rozmiarach 10×30 cm i 15×30 cm. 

O powyższe cechy mozaik dbamy szczególnie, żeby zamontowane otoczaki dawały wrażenie wklejania każdego kamyczka pojedynczo (zazębianie się plastrów konsekwencja niewidocznych połączeń), żeby wysokość kamyków pozwalała wykonanie równej płaszczyzny, na której będzie możliwe położenie np. mebli; by pojedyncze kamienie nie były zbyt duże, bo wtedy potrzebne jest zużycie znacznej ilości fugi; by barwy wszystkich plastrów na kompletnej powierzchni były takie same; oraz by siatka mozaiki nie przyjmowała wilgoci (dokładniejsze dane opisane to zostało na stronie: otoczaki montaż)

Mozaika z otoczaków (dekory z otoczaków) Bali Black Grey, w rozmiarze pojedynczego plastra 15×30 cm dostępne są także w opcji plastrów 30×30 cm, jako kamienie otoczaki wypukłe lub także ze startą wypukłością, okrągłe albo podłużne niczym ziarenka ryżu. Ta kolekcja wykorzystywana była m.in jako: otoczaki na ściany, otoczaki dekoracyjne, obudowa wanny z otoczaków, otoczaki w łazience, również jako otoczaki do fontanny, chodniki z otoczaków, itp. Różnice między plastrami 30×30 a tymi są następujące: mniejsze o 2-3 mm średnice kamyków, mniej wypukłe o ok 2 mm, plastry zazębiają się z 2 stron a nie 4.

Mozaika z otoczaków na podłodze - podłogi z otoczaków

Mozaika z otoczaków na podłodze – podłogi z otoczaków

 

Szare otoczaki dekory - dekory mozaiki z otoczaków w łazience

Szare otoczaki dekory – dekory mozaiki z otoczaków w łazience

 

Szare otoczaki dekory - dekory mozaiki z otoczaków w łazience

Szare otoczaki dekory – dekory mozaiki z otoczaków w łazience

 

Szare otoczaki dekory - dekory mozaiki z otoczaków w łazience

Szare otoczaki dekory – dekory mozaiki z otoczaków w łazience

 

 

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia