Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Otoczaki kamienie

Otoczaki kamienie Sumba Speckle 15×30 cm.

 

otoczaki kamienie

 

Otoczaki kamienie Sumba Speckle, są precyzyjnie dobranymi kamykami otoczakami w kolorze “pieprz i sól”, kremowej powierzchni nakrapianej popielato zielonkawymi krokpami, naklejone na siatkę o określonym formacie. To, co cechuje nasze otoczaki mozaiki, to m. in. 1.) identyczna wysokość kamieni, 2.) dopasowywana średnica poszczególnych kamyków, 3.) kształt plastra gwarantujący zazębianie się wzoru, 4.) specjalną mocną siatką, 5.) ręcznie dobranym barwom otoczaków. Oprócz tego posiadamy prawdopodobnie najbardziej obszerną ofertę otoczaków różniących się barwą kamieni, rodzajem otoczaków, rodzajem plastra oraz grubością. Dodatkowo nasze mozaiki z otoczaków spełniają normy CE.

Dbamy szczególnie, by całość każdego podjedynczego plastra była tak dopracowana, żeby zamontowane otoczaki dawały wrażenie osadzania każdego otoczaka osobno (zazębianie się plastrów następstwo niewidocznych połączeń); żeby wypukłość kamieni dawała możliwość powstania równomiernej płaszczyzny, na której jest możliwe ustawienie np. szafek; żeby by pojedyncze kamyki nie były zbyt duże, bo wtedy konieczne jest naniesienie sporej dawki zaprawy fugowej; żeby kolorystyka każdego plastra na kompletnej powierzchni były identyczne; oraz żeby siatka mozaiki nie przyjmowała wilgoci (bardziej szczegółowo opisaliśmy to na stronie otoczaki warto wiedzieć)

Mozaika z kamieni otoczakowych Sumba Speckle, w tym modelu plaster o rozmiarach 15×30 cm dostępne są także te same otoczaki w wersji plastrów 30×30 cm, jako kamienie otoczaki wypukłe lub ze spiłowaną powierzchnią, idealnie okrągłe albo idealnie podłużne niczym ryż. Ten model stosowana jest m.in jako: otoczaki na ściany i podłogi, dekoracyjne pasy otoczaków, prysznic z otoczaków, otoczaki do salonu, także jako fontanny z otoczaków, łaźnie z otoczaków, etc. Ich zastosowanie zawsze jest dowolne i uzależnione tylko i wyłącznie od potrzeb.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia