Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Otoczaki beżowe

Otoczaki beżowe Maluku Tan 30×30 cm

 

beżowe otoczaki

 

Beżowe otoczaki Maluku Tan 30×30 cm, to segregowane okrągłe kamyczki otoczaki w odcieniu beżowym, kawy z mlekiem, naklejone na siatkę winylową. To, co odróżnia prezentowane kamyki, to między innymi taka sama A.) wysokość kamieni, B.) podobna średnica, C.) system plastrów Quick-Fit – dopasowywanie, D.) specjalna solidna siatka, E.) ręcznie segregowane barwy otoczaków, F.) certyfikat CE. Oprócz tego mamy z pewnością najbardziej obszerną kolekcję mozaik otoczakowych różniących się kolorystyką, rodzajem otoczaków, rodzajami plastrów ich wysokością oraz jedno z największych doświadczeń w Europie.

Dbamy, by całość była aż tak dopracowana po to, żeby zamontowane otoczaki dawały wrażenie osadzania każdego kamyczka pojedynczo (to efekt zazębiania się plastrów); żeby wysokość kamyków pozwalała na stworzenie równej płaszczyzny, na której będzie wykonalne położenie np. mebli (niektóre mozaiki z otoczaków jakie można spotkać w niektórych marketach przyprawiają w prównaniu z tymi  bardziej o zawrót głowy niż pozwalają na staranne ułożenie); żeby poszczególne otoczaki nie były za duże, ponieważ wtedy konieczne jest zużycie sporej ilości wypełnienia fugą (to psuje efekt i przysłania kamienie); aby tonacja wszystkich plastrów na całej powierzchni były takie same (a tylko ręczna segregacja pozwala to osiągnąć); oraz żeby siatka mozaiki nie przyjmowała wilgoci (bo w przeciwnym wypadku zacznie gnić po kilku miesiącach od ułożenia). Więcej informacji na temat otoczaków w zakłace: montaż otoczaków.

Mozaiki z kamieni otoczakowych Maluku Tan, rozmiar plastra 30×30 cm produkujemy także w opcji plastra 15×30 cm, jako kamienie otoczaki mniej wypukłe lub z spiłowaną częścią górną, jako otoczaki idealnie okrągłe albo otoczaki podłużne jak ziarenka ryżu. Ta kolekcja wykorzystywana była między innymi jako: podłogi i posadzki z otoczaków, otoczaki dekoracyjne, obudowa wanny z otoczaków, otoczaki do łazienki, także jako fontanny z otoczaków, podjazdy z otoczaków, otoczaki do sauny, itp.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia