Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Mozaiki z piaskowca

Mozaika z piaskowca 50 mm.

 

mozaika z piaskowca

 

Mozaika z piaskowca naturalnego 50×50 mm to ponaklejane na plastry specjalnej i wytrzymałej siatki ‘typu mesh’ regularne kostki gładkiego (o bardzo delikatnej średnicy ziaren) piaskowca, w barwach żółtego, subtelnego piasku (ta sama mozaika może być wykonana także z innego kamienia w innym kolorze lub wykorzystana do mozaiki z wzorami, dekorami etc. na zamówienie).

Możliwa do wyginania siatka ułatwia sprawne i precyzyjne ułożenie mozaiki na każdej powierzchni (ściany wklęsłe, wypukłe, proste), w rezultacie tworząc złudzenie montowania i fugowania każdej kosteczki piaskowca oddzielnie. Mozaika z kamienia naturalnego Parquite 50×50 mm Yellow Sand Stone, montowana jest jako mozaika łazienkowa, mozaiki do kuchni, salonów, korytarzy itp. Jak każdy kamień naturalny pozostanie długotrwałym i niezmiennym elementem z kamienia naturalnego. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości siatki, kleju oraz ręcznym sortowaniu i naklejaniu, mozaiki są pewne i nigdy nie odklejają się, a siatka nigdy nie gnije – nawet w miejscach o bardzo wysokiej wilgotności.

Z identycznego materiału produkujemy również mozaiki z kamienia w innym rozmiarze pojedynczych elementów: 17 mm, 30 mm, 50 mm (jak te), 100 mm i 30×50 mm, a dodatkowo mozaikę z wielokątów. Kamienne kosteczki na siatce pokazują, że najprostszy kształt, surowość  i wieczna naturalność kamienia pozwalają urządzić wyjątkowe wnętrze odporne na sezonową modę i wyjątkowo długotrwałe. Dodatkiem mogą być umywalki z kamienia, które także wykonyjemy z takiego samego piaskowca.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia