Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Mozaiki z kamienia Black & White

Kamienna Mozaika z wielokątów

 

 

Mozaiki z kamienia Black & White 30×30 cm to kontrastowe zestawienie nieregularnych, ręcznie sortowanych i obrabianych kawałków marmuru w kolorach białym/kremowym, grafitowym oraz pastelowo-czarnym. Kamień naturalny od dawna już jest cenionym elementem wyposażenia wnętrz (i nie tyko), nadając im niepowtarzalnego charakteru oraz czyniąc przebywanie w nich komfortowym i przyjemnym. Nasze mozaiki powstają ze starannie selekcjonowanych i obrabianych po bokach kamieni, by zapewnić produkt najwyższej jakości spójny pod każdym względem – wysokości plastrów oraz ich kolorystyki. Pojedyncze plastry są skonstruowane niczym puzzle – zazębiają się, co ułatwia montaż bez względu na to, z której strony będą dokładane kolejne płytki. Siatka typu mesh, do której są przymocowane kamienie gwarantuje trwałość mozaiki z uwagi na to, że jest odporna na działanie wilgoci. Mozaiki Black & White 30×30 cm wykorzystywane są we wnętrzach i na zewnątrz między innymi jako kamienie na ściany, kamienie na podłogi, kamienie na chodniki etc.

Czynimy wiele starań, aby mozaiki jakie Państwu sprzedajemy pozostały trwałe na zawsze. To dla tego dbamy o spejalny kształt plastra, pozwalający się zazębiać, o specjalną siatkę, która nie nabiera wilgoci podczas układania, mamy wdrożone CE dla tych materiałów i dajemy 3letnią gwarancję. A dodatkowo w przeciwieństwie do wielu firm – które otwierają się i znikają po roku my zajmujemy się tym od 2006 roku!

Mozaiki marmurowe z wielokątów ale już w jednolitym kolorze produkujemy także w formatach 10×30 cm lub bokiem naklejane jako ścianki z kamienia. Ich wykorzystanie to wnętrza budynków, mozaiki do łazienki, mozaiki na ściany, mozaiki na schody, do salonu, kuchni. Wiele osób traktuje je jako mozaiki rustykalne.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia