Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Mozaika z onyksu

Mozaika z onyksu – onyks kostka.

 

mozaiki z onyksu

Mozaika z onyksu (kamienia naturalnego), w której pojedyncza kostka ma 30×30 mm to przytwierdzone na powierzchnię odpowiedniej elastycznej siatki kostki gładkiego kamienia onyks. Kostki onyksu (mimo iż plastry mają odstępy na fugę) można dodatkowo podświetlić, uzyskując wyjątkowe efekty tajemniczości, przenikliwości i specyficznego klimatu wnętrza. Na specjalne zamówienia produkujemy mozaiki z konkretnymi wzorami, np. ułożone napisy, postaci, wzory itp.

Możliwa do wyginania siatka ułatwia sprawne zamontowanie mozaiki na każdego rodzaju powierzchniach, w efekcie końcowym tworząc złudzenie układania każdego elementu oddzielnie. Mozaika z kamienia naturalnego Parquite 30×30 mm Onyx wykorzystywana jest zarówno na ścianach jak i podłogach. Bez względu w jakim miejscu będzie położona, będzie niezmiennym, motywem z naturalnego kamienia, przyciągającym wzrok. Zastosowanie dowolnego źródła światła pod mozaiką spowoduje, że ściana z kamienia czy podłoga zyska dwa oblicza – naturalnego kamienia oraz tajemniczego półprzeźroczystego o bursztynowym odcieniu nastroju.

Z tego samego kamienia produkujemy również mozaiki kamienne w innym rozmiarze pojedynczych elementów: 30 mm (jak te), 50 mm, 100 mm i 30×50 mm dodatkowo mozaiki z wielokątów – nieregularne. Kamienne kosteczki na siatce pokazują, że prosty kształt, niepowtarzalność kamienia jakim jest onyks i naturalność produktu umożliwi zaaranżować wyjątkowo nowoczesne wnętrza. Z onyksu produkujemy także wyjątkowe umywalki z kamienia w wersjach nablatowe i wolnostojące.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia