Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Mozaika otoczaki

Mozaika otoczaki dekor Ocalla Berry 15 x 30 cm

 

mozaika otoczaki

 

Mozaika otoczaki Ocalla Berry, to pojedynczo segregowane kamienie otoczaki koloru fioletowego, purpurowego, przytwierdzone do winylowej i trwałej siatki. To, co wyróżnia produkowane przez nas kamyki, to m. in. jednakowa równość powierzchni plastrów (każdy plaster ma tą samą wysokość), zbliżona wielkość (kamienie mają zbliżoną wielkość), kształt plastra gwarantujący zazębianie się wzoru (aby stanowiły ciąłość po ułożeniu), niezwykle odporną siatką (aby nie gniła w pomieszczeniach o dużej wilgoci), dopasowanym przez człowieka kolorom otoczaków (aby plastry były takie same kolorystycznie). Oprócz tego posiadamy chyba najbogatszą kolekcję kamieni otoczakowych odróżniających się barwą kamieni, wielkością kamieni, rodzajem plastra oraz grubością.

O powyższe cechy mozaik dbamy szczególnie, aby ułożone mozaiki z otoczaków sprawiały wrażenie osadzania każdego kamyczka pojedynczo (zazębianie plastrów efekt niewidocznych połączeń); żeby wypukłość kamyków pozwalała wykonanie równej powierzchni, na której będzie możliwe położenie np. szafek; by poszczególne kamyki nie były przesadnie duże, ponieważ wówczas potrzebne jest naniesienie sporej dawki fugi; aby tonacje wszystkich plastrów na kompletnej powierzchni były identyczne; oraz aby siatka mozaiki nie pobierała wilgoci (bardziej szczegółowo opisaliśmy to na stronie jak wybierać otoczaki).

Mozaika z otoczaków Ocalla Berry, w tym modelu plaster o rozmiarach 15×30 cm, ale produkujemy te same kamyki i kolory także w opcji plastra 30×30 cm, jako otoczaki bardziej wypukłe o 2 mm lub ze spiłowaną częścią górną, jako spiłowane otoczaki okrągłe lub podłużne niczym ziarna ryżu. Ten model mozaiki stosowany był między innymi jako: podłogi i posadzki z otoczaków, dekoracyjne pasy otoczaków, obudowa wanny z otoczaków, otoczaki do salonu, a nawet jako fontanny z otoczaków, podjazdy z otoczaków, otoczaki na dno prysznica, otoczaki do basenu, otoczaki spa, itp.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia