Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Czarny otoczak

Czarny otoczak na siatce mozaika Black Sumatra 30×30 cm

 

czarny otoczak

 

Czarny otoczak naklejony na plaster siatki 30×30 cm o specjalnym kształcie to mozaiki z otoczaków Black Sumatra. Każdy pojedynczy kamień jest ręcznie dobierany i w odpowiedniej kolejności naklejany na plaster siatki winylowej. To, co wyróżnia prezentowane mozaiki otoczakowe, to przede wszystkim identyczna wysokość każdego kamyka, podobna wielkość, system plastrów Quick-Fit dopasowywanie, specjalną trwałą siatką, perfekcyjnie dobieranym kolorom otoczaków. Oprócz tego mamy z pewnością najbardziej obszerną kolekcję otoczaków różniących się barwa, ułożeniem kamyków, rodzajem plastra oraz grubością. Jesteśmy po prostu w tym profesjonalistami.

Dbamy osobiście o to, by całość była tak dobrze dopracowana, żeby zamontowane mozaiki dawały wrażenie osadzania każdego kamyczka pojedynczo (gdzie pojedyncze plastry po odpowiednim montażu są niewidoczne); aby wysokość otoczaków była taka sama i dawała możliwość wykonania równomiernej powierzchni, na której będzie możliwe ustawienie np. wyposażenia pomieszczenia; żeby pojedyncze kamienie nie były za duże, gdyż wówczas konieczne jest naniesienie dużej ilości fugi między szparami okrągłych otoczaków; by barwy każdego plastra na kompletnej powierzchni były takie same bo jeden plaster w innej tonacji potrafi zepsuć wrażenie; oraz by siatka mozaiki nie pobierała wilgoci bo wówczas po kilku miesiącach kamienie odklejałyby się.

Mozaiki z kamieni otoczakowych (czarny otoczak) Black Sumatra, w tym modelu plaster o rozmiarach 30×30 cm dostępne są także w opcji plastra 15×30 cm, jako otoczaki dekor – kamienie otoczaki mniej wypukłe lub otoczaki płaskie ze startą częścią górną, lub idealnie okrągłe lub otoczaki podłużne jak ziarenka ryżu. Ten model stosowany była m.in jako: otoczaki na ściany i otoczaki na podłogi, otoczaki dekoracyjne, otoczaki pod prysznic, otoczaki do salonu, a nawet jako fontanny z otoczaków, chodniki z otoczaków, otoczaki do ogrodu, otoczaki do spa, otoczaki na baseny itp.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia