Kamienne

umywalki | wanny | ściany | podłogi | okładziny | łazienki

Posted by kamienie on | Comments Off on Czarne otoczaki

Czarne otoczaki dekor Black Sumatra 15×30 cm

 

czarne kamienie otoczaki

 

Mozaiki z otoczaków Black Sumatra (czarne otoczaki), to segregowane okrągłe kamyczki otoczaki koloru czarnego, momentami wpadającego w bardzo ciemną zgnitą zieleń, przymocowane do siatki. To, co wyróżnia prezentowane kamyki, to w szczególności taka sama równość kamieni, podobna średnica, zazębianie się plastrów (w tym modelu z dwóch stron), specjalną solidną siatką, ręcznie segregowanym kolorom otoczaków. A dodatkowo posiadamy chyba najbardziej obszerną kolekcję otoczaków zróżnicowanych kolorystyką, układem kamieni, wielkością plastra oraz wysokością.

Wiemy co ważne w użytkowaniu takich kamieni, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zamontowane otoczaki sprawiały wrażenie wklejania każdego kamyczka pojedynczo (zazębianie plastrów efekt niewidocznych połączeń); aby wysokość kamieni dawała możliwość wykonania równomiernej płaszczyzny, na której będzie wykonalne położenie np. mebli; by pojedyncze otoczaki nie były przesadnie duże, bo wtedy konieczne jest naniesienie dużej dawki wypełnienia fugą; by kolorystyka wszystkich plastrów na kompletnej powierzchni była takia sama; oraz żeby siatka mozaiki nie przyjmowała wilgoci (dodatkowe informacje przedstawiliśmy na stronie jak wybierać otoczaki). To wszystko jest dla nas bardzo ważne. Dlatego nasze plastry są dopracowane do perfekcji dla Państwa.

Mozaika z kamieni otoczakowych Black Sumatra, w rozmiarze pojedynczego plastra 15×30 cm dostępna jest także w wersji plastra 30×30 cm, jako kamienie otoczaki wypukłe lub ze zniwelowaną częścią górną, okrągłe albo podłużne jak ryż. Ta kolekcja wykorzystywana była między innymi jako: otoczaki na ściany, dekoracyjne pasy otoczaków, otoczaki na wannę, otoczaki do łazienki, także jako otoczaki do fontanny, sauny z otoczaków, etc.

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Umywalki z kamienia